Csete Örs: 1956 - Budapest. Arcok és Sorsok. Faces and Stories. Bp.,1999, Magyar Napló. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Krónika. The Chronicle. Szerk.: Grenitzer Róbert, Rubovszky Vera. Bp., 2000., Magyar Külkereskedelmi Bank Rt. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
László Gyula: Vértesszőlőstől pusztaszerig. Élet a Kárpát-medencében a magyar államalapításig. Bp., 1974, Gondolat. László Gyula rajzaival. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés, egy lap hiányzik (187/188), de a szöveget nem érinti és a következő lap (189/190) javított.
Joseph Cummins: A történelem nagy riválisai. Amikor a politika személyes párharccá válik. Ford.: Varga Csaba Géza. Bp.,2010,Kossuth. Kiadói papírkötés.
Szigorúan titkos '89. A magyar állambiztonsági szervek munkabeszámolói. Szerk., a bevezető tanulmányokat és a jegyzeteket írta: Müller Rolf és Takács Tibor. Bp., 2010, L'Harmattan. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.