Könyvek: Történelem

Tételek száma: 151

15651.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból. I-III. kötet. + Kossuth Lajos iratai. IV-VIII. kötet. Bp, 1880-1900, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel. Helyenként kissé foltos lapokkal, egyébként jó állapotban.
15652.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Szilágyi Sándor: A magyar forradalom férfiai 1848/49-ből. Második átdolgozott és bővített kiadás, két autograph-melléklettel. Pest, 1850, Heckenast Gusztáv. Aranyozott félvászon kötésben, a borítón kisebb szakadásokkal, kissé foltos lapokkal, egyébként jó állapotban. A forradalom neves alakjainak (Kossuth, Batthyány, Széchenyi, stb.) facsimile aláírásaival.
15653.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15654.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15655.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15656.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Latkóczy Mihály: Korona és koronázás. Ünnepi emlék 1892. junius 8-ára. Bp és Eperjes, 1892, Divald Károly fiai kiadása. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Papírkötésben, az előlapi borító félig leszakadt. Tulajdonosi bélyegzővel.
15657.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15658.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Vaday József: Rákóczi és a kurucvilág. Történeti képekben. Nagyvárad, 1905, a szerző kiadása. Réthy Lajos rajzaival illusztrálva. Aranyozott, kopott egészvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, meglazult kötéssel és ceruzával írt sorokkal.
15659.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Vajda Emil, Dr.: Kossuth Lajos. Élet és jellemrajz. Bp. 1892. Franklin. Aranyozott egészvászon kötésben. 48 képpel illusztrálva. Kissé kopott, foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
15660.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kossuth Emlékalbum. Kossuth Lajos halála, temetése és mauzoleumának felavatása. Szerkesztette Dr. Kovács Dénes. Budapest, 1910, Wodianer F. és Fiai, 231 p. Fekete-fehér képekkel, fotókkal, valamint három színes műmelléklettel. Kiadói kopottas aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben. Intézményi bélyegzővel.
15661.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Szerényi Simon (szerk.): Népbiztosok futása a frontról és még sok szenzációs leleplezés a kommün napjaiból. Bp., [1919.], Kátai Albert. 64 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos borítóval és lapokkal, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, címlapon és azt követő lapon szöveget nem érintő hiánnyal, több lapon szakadással.
15662.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
32

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: