Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 37

Robin Hood, a sherwoodi erdő lovagja. Mándy Iván átírása. Bp.,[1945], Révai. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel, kissé deformált kötéstáblákkal.
17337.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Karunga a holtak ura. Fordította: Radnóti Miklós. Bp., 1944, Pharos. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, egyébként jó állapotban.
17338.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17339.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Mátrai Guidó: Wad Nyugat veszélyben. Regény az ifjuság számára. Bp, 1924, Pallas. Félvászon kötésben, kopott, megviselt állapotban, foltos lapokkal.
17340.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
11 db retro mesekönyv nagyrészt Móra kiadás, sok klasszikus mesével
17341.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Tytler Ann Frater: Leila Angliában. Ford.: Tisza Etelka. Bp., 1891, Légrády, 1 t. + 180 p. + 2 t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, névbejegyzésekkel, szecessziós ex libris-szel.
17342.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Jókai Mór: Rózsák szigete. Az Arany ember című munkájából a serdültebb ifjúság számára átalakította Bródy Sándor. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Fekete-fehér illusztrácókkal. Félvászon kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, laza kötéssel. Előzéklapon tollas felirattal, címlapon ajándékozási sorokkal.
17343.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Maczkó Feri története. Mesés elbeszélés az ifjuság számára. Átdolgozta Zempléni P. Gyula. Bp, én., kn. Ötödik kiadás. Kopott, foltos egészvászon kötésben, sérült gerinccel és kijáró lapokkal.
17344.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Defoe: Robinson Crusoe kalandjai. Defoe könyve nyomán elmeséli Benedek Elek. Bp, én., Dante. Ötödik kiadás. K. Sávely Dezső rajzaival illusztrálva. Félvászon kötésen, kopott, megviselt állapotban, meglazult kötéssel. Intézményi bélyegzővel.
17345.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Jékely Zoltán: Csunyinka álma. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, ajándékozási bejegyzéssel, kopottas állapotban.
17346.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Altay Margit: Az én babám. Czeizling Lajos képeivel. Bp., 1976. Móra
17347.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Treller Ferencz: Az indiánok réme. Bp., 1905, Magyar Könyvkiadó Társaság. Újrakötve, ajándékozási sorral, tulajdonosi névbejegyzéssel, pótolt képekkel. Foltos lapokkal, aranyozott műbőr kötésben.
17348.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft