Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom Tételek száma: 37
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2377219
17337
393
Books: Tales
Robin Hood, a sherwoodi erdő lovagja. Mándy Iván átírása. Bp.,[1945], Révai. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel, kissé deformált kötéstáblákkal. 2383519
17338
393
Books: Tales
Karunga a holtak ura. Fordította: Radnóti Miklós. Bp., 1944, Pharos. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, egyébként jó állapotban. 2379797
17339
393
Books: Tales
Kis Pajtások Könyvesháza. Ünnepi ajándékul jó gyerekek számára. Szerk.: Bolygó Bácsi/ Erdélyi Gyula. Bp, én. Dobozi István kiadása. Papírkötésben, félig leszakadt borítóval és szakadozott lapokkal. 2379745
17340
393
2200
Books: Tales
Mátrai Guidó: Wad Nyugat veszélyben. Regény az ifjuság számára. Bp, 1924, Pallas. Félvászon kötésben, kopott, megviselt állapotban, foltos lapokkal. 2380314
17341
393
Books: Tales
11 db retro mesekönyv nagyrészt Móra kiadás, sok klasszikus mesével 2351635
17342
393
Books: Tales
Tytler Ann Frater: Leila Angliában. Ford.: Tisza Etelka. Bp., 1891, Légrády, 1 t. + 180 p. + 2 t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, névbejegyzésekkel, szecessziós ex libris-szel. 2289115
17343
393
Books: Tales
Jókai Mór: Rózsák szigete. Az 'Arany ember' című munkájából a serdültebb ifjúság számára átalakította Bródy Sándor. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Fekete-fehér illusztrácókkal. Félvászon kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, laza kötéssel. Előzéklapon tollas felirattal, címlapon ajándékozási sorokkal. 2383490
17344
393
Books: Tales
Maczkó Feri története. Mesés elbeszélés az ifjuság számára. Átdolgozta Zempléni P. Gyula. Bp, én., kn. Ötödik kiadás. Kopott, foltos egészvászon kötésben, sérült gerinccel és kijáró lapokkal. 2379740
17345
393
Books: Tales
Defoe: Robinson Crusoe kalandjai. Defoe könyve nyomán elmeséli Benedek Elek. Bp, én., Dante. Ötödik kiadás. K. Sávely Dezső rajzaival illusztrálva. Félvászon kötésen, kopott, megviselt állapotban, meglazult kötéssel. Intézményi bélyegzővel. 2383565
17346
393
Books: Tales
Jékely Zoltán: Csunyinka álma. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, ajándékozási bejegyzéssel, kopottas állapotban. 2380320
17347
393
Books: Tales
Altay Margit: Az én babám. Czeizling Lajos képeivel. Bp., 1976. Móra 2335233
17348
393
Books: Tales
Treller Ferencz: Az indiánok réme. Bp., 1905, Magyar Könyvkiadó Társaság. Újrakötve, ajándékozási sorral, tulajdonosi névbejegyzéssel, pótolt képekkel. Foltos lapokkal, aranyozott műbőr kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft