https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Mesekonyvek-ifjusagi-irodalom~1000022/Defoe-Robinson-Crusoe-kalandjai-Defoe-konyve-nyoman-elmeseli-Benedek-Elek-Bp-en-Dante-Ot~II2379740
2379740
17345
393
Books: Tales
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
LeÃrás:
Defoe: Robinson Crusoe kalandjai. Defoe könyve nyomán elmeséli Benedek Elek. Bp, én., Dante. Ötödik kiadás. K. Sávely Dezső rajzaival illusztrálva. Félvászon kötésen, kopott, megviselt állapotban, meglazult kötéssel. Intézményi bélyegzővel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: hsz