Fornády Elemér: A borkezelés mestersége. Gyakorlati borgazdaság. Bp.,1948, Budapesti Szállodások és Vendéglősök Ipartestülete, 528 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, ajándékozási sorokkal.