Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 42

Dr. Hüvös Henrikné: Befőttek, saláták és főzelékek. Kisvárda, 1928, Klein Gyula Könyvnyomda, Könyv- és Papírkereskedés. Második kiadás. Foltos, gyűrött, megviselt papírkötésben, foltos lapokkal.
17093.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Biri néni [Barta Béláné, Parizsa Borbála]: Biri néni szakácskönyve [Brassó], 1926 Brassói Lapok Könyvosztályának kiadása, 191 p. Második kiadás. Az erdélyi konyha népszerű bemutatása. Kiadói sérült félvászon kötésben, a kötéstábla elvált a könyvtesttől, a lapok jó állapotban, utolsó oldalon kézzel írt recept.
17094.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
18
Kertészeti lapok. Az Országos Magyar Kertészeti Egyesület hivatalos közlönye.13. évfolyam. Szerk.: Zsegrai Sigray Ferencz. Bp, 1898, Athenaeum. Kopott félvászon kötésben. Tulajdonosi névbejegyzéssel.
17095.

Kertészeti lapok. Az Országos Magyar Kertészeti Egyesület hivatalos közlönye.13. évfolyam. Szerk.: Zsegrai 'Sigray Ferencz. Bp, 1898, Athenaeum. Kopott félvászon kötésben. Tulajdonosi névbejegyzéssel.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Fornády Elemér-Zombory Bertalan: A bor kezelés és a bortörvény magyarázata. (A rádiótanfolyam bővített és átdolgozott anyaga.) Az előadásokat írták: I-VII. - -. VIII. Dr. - -. A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Gazdasági Szakkönyvsorozatának 30. Bp.,1941, Növényvédelem és Kertészet,132 p. Kiadó spirálkötés, kissé kopott borítóval, kissé deformált spirálozással, foltos lapokkal, névbejegyzéssel.
17096.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Növényvédelem és Kertészet Könyvtárának 4 kötete (VIII.,IX., X. XVI.), Szerk.: Dr. Kerekes Lajos:  Osztrovszkyné Dr. Németh Ágnes: Folyékony gyümölcs készítése.; Horn János: Alma termesztése, Körte termesztése, Gyümölcsfák átoltása. Bp., 1935-1938, Növényvédelem és Kertészet, 59+5;72;68; 54+2;68 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17097.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Gazdasági Szakkönyvsorozatának 3 kötete (5.,16.,19.):  Horn János: Törpegyümölcsfák és alakfák, 70+2 p.; Horn János: Szilva termesztése, 62+2 p.; K. Győrffy Jenő: Kert és mezőgazdaság hasznos állatai, 64 p. Bp.,1935-1942,Növényvédelem és Kertészet. Kiadó spirálkötés, a borítókon kis kopásnyomokkal, jó állapotban.
17098.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Raoul Francé: Élet a termőföldben. Kerti séták. Sorszámozott Bp., é.n., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói papírkötésben. Egy lap kijár
17099.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Henriette Löfflers großes Illustriertes Kochbuch. Reprint kiadás, Aranyozott egészvászon kötésben. szép állapotban
17100.

Henriette Löffler's großes Illustriertes Kochbuch. Reprint kiadás, Aranyozott egészvászon kötésben. szép állapotban

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
F. Späth: Bericht über die Verhandlungen der XIII. Allgemeinen Versammlung deutscher Pomologen und Obstzüchter und des deutschen Pomologen-Vereins in Breslau vom 28. bis 30. September 1893. Bockwa, 1894, Ernst Sarfert Nachf. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötésben, kissé kopott borítóval és gerinccel.
17101.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Keller Miklós-Érczhegyi László-Török Sándor: Pálinka, csemegebor, pezsgő. Bp., 1969., Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17102.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Csepregi Pál-Zilai János: Szőlőfajtáink. Ampelográfia. Bp.,1955, Mezőgazdasági Kiadó, 386+2 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, szakadt hátsó szennylappal.
17103.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
N. Nagyváthy János: Magyar Practicus Termesztő. Bp., 1984, ÁKV. Reprint. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban.
17104.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: