Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 205

16580.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Hungarian Art on the Wold Auction Markets. Magyar művészet a világ aukciós piacán (1980-2004). Bp., é.n., Edition Dutka. Aukciós index leütési árakkal. Színes képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Bortnyik Sándor, Ferenczy Károly, Kádár Béla, Munkácsy Mihály, Rippl-Rónai József, Scheiber Hugó, Tihanyi Lajos műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16581.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
16582.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Körmendi Anna: Egy szenvedély története - Utam a kortárs művészethez I-II.. Bp., 2017. Körmendi Kiadó. 303p + 303p. Reprodukciókkal, többek közt Gyarmathy Tihamér, Orosz Gellért, Schéner Mihály, Gyémánt László, Gorka Lívia, Mácsai István műveivel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
16583.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Várkonyi György: Gyarmathy Tihamér festmények. Bp., 2004, Körmendi Galéria. 317 p. Gyarmathy Tihamér festményeinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált kötésben.
16584.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Iparterv 68-80. Kiállítás az Iparterv dísztermében. Bp., é.n. (1980), Iparterv házi nyomdája. Készült 500 példányban. Fekete-fehér képekkel, többek közt Bak Imre, Hencze Tamás, Keserü Ilona, Lakner László, Nádler István 1968-ban, 1969-ben és 1980-ban az Iparterv épületében rendezett kiállításokon szerepelt műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott gerinccel. Ritka!
16585.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
27
16586.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Dr. Biró József: Magyar művészet és erdélyi művészet. Erdélyi Tudományos Füzetek 80. sz. Kolozsvár, 1935, Minerva Irodalmi és Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói papírkötésben. Néhány oldalon sérült, kisebb szakadásokkal.
16587.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Halmágyi Szabolcs-Riedel Lóránt: Régi fegyverekről. Bp., 1986, Műszaki. Szövegközti ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jelzésekkel, mesterjegyekkel! Kiadói papírkötés.
16588.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
László Gyula: Botticelli. 1445-1510. Bp., 1959., Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötésben.   A szerző, László Gyula (1910-1998) régész, művészettörténész által tanítványa, barátja, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált példány.
16589.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Losonci Miklós: Gerzson Pál. Mai Magyar Művészet. Bp., 1976., Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált papírkötés.   A szerző, Losonci Miklós (1929-2010) művészettörténész által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált példány.
16590.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dr. Szentneményi Béla: Budavár hadiépítészete. A Honvéd Levéltár és Múzeum kiadványsorozata 2. sz. Budapest, 1950, Honvéd Levéltár és Múzeum. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes borítóval, részben szétvált kötéssel.
16591.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: