Tétel

Kikiáltási ár:

1 200 Ft

Leírás:

Nemzeti Könyvtár 9 kötete (100., 103-104., 109-110., 113., 117., 120., 122-123 szám): Petőfi Sándor. Szabadság, szerelem.Jankovich Ferenc: Forr a világ. Ady Endre: Ifjú szívekben élek. Kossuth Lajos: Magyarországért. Kossuth a magyar igazságért. Hidvégi Jenő: Bem apó (életrajz-regény). Marék Antal: Gyalupadtól a világhírig (Munkácsy Mihály regényes életrajza). Északi csillagok, finn rokonaink költészete. északi vártán, észt rokonaink irodalma. Bp., Stádium Változó állapotban, részben kopottas borítókkal, címlapokon tulajdonosi névbejegyzéssel. Ady kötet kötése belülről ragasztószalaggal megerősítve. Északi csillagok borítója sérült.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : hsz