Jack London: Jeromos és Mihály. Két csodakutya története. Fordította:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000027/Jack-London-Jeromos-es-Mihaly-Ket-csodakutya-tortenete-Forditotta-Harsanyi-Zsolt-Bp-At~II2335285
2335285
17476
393
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Jack London: Jeromos és Mihály. Két csodakutya története. Fordította: Harsányi Zsolt. Bp., Athenaeum. Kiadói vászon kötésben, sérült gerinccel.
: karap_norbert