Zsigovics Iván (1958- ): Lánchíd-Vár. Színes rézkarc, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Zsigovics-Ivan-1958-Lanchid-Var-Szines-rezkarc-papir-jelzett-szamozott-34100-23~II2377601
2377601
10321
393
Kikiáltási ár:
7 000 Ft 18,92 EUR , 20,59 USD
Leírás: Zsigovics Iván (1958- ): Lánchíd-Vár. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (34/100), 23x33 cm
: karap_norbert