Vetlényi Zsolt (1967-): Repülő bálna és alvó koalák (cím nélkül), 1989... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Vetlenyi-Zsolt-1967-Repulo-balna-es-alvo-koalak-cim-nelkul-1989-Rezkarc-ofszet-~II2382148
2382148
10312
393
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Vetlényi Zsolt (1967-): Repülő bálna és alvó koalák (cím nélkül), 1989. Rézkarc, ofszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 14×23 cm
: pelikán_kristóf