Vertel József (1922-1993) 2 db rézkarca: Budapest-Halászbástya, rézkarc, papír, jelzett, 9,5x7 cm. Budpest-Erzsébet híd, rézkarc, papír, jelzett, 12,5x5,5 cm. Feliratozott, szignóval, üvegezett fa keretben.