Varga Zsigmond (?1859-?1933): Tanyaudvar baromfival. Akvarell, papír,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Varga-Zsigmond-1859-1933-Tanyaudvar-baromfival-Akvarell-papir-jelzett-paszpartuban-19x29-~II2384131
2384131
10308
393
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Varga Zsigmond (?1859-?1933): Tanyaudvar baromfival. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 19x29 cm
: ekb