Varga Miklós (1928-2018): Női akt, 1958. Diópác, papír, jelzett a háto... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Varga-Miklos-1928-2018-Noi-akt-1958-Diopac-papir-jelzett-a-hatoldalan-Uvegezett-fa-k~II2381012
2381012
10306
393
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Varga Miklós (1928-2018): Női akt, 1958. Diópác, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fa keretben. 26,5x18,5 cm
: pelikán_kristóf