Pérely Imre (1898-1944): Női alakok. Rézkarc, papír, jelzett. Lap aljá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Perely-Imre-1898-1944-Noi-alakok-Rezkarc-papir-jelzett-Lap-aljan-autograf-ajandekoza~II2379417
2379417
10215
393
Leírás: Pérely Imre (1898-1944): Női alakok. Rézkarc, papír, jelzett. Lap alján autográf ajándékozási sorokkal 1939-ből. Üvegezett keretben, 11×8 cm
: pelikán_kristóf