Mengyán András (1945-): Formák logikája. Szitanyomat, papír, jelzett.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Mengyan-Andras-1945-Formak-logikaja-Szitanyomat-papir-jelzett-Uvegezett-keretben-52x2~II2380997
2380997
10182
393
30000
Leírás: Mengyán András (1945-): Formák logikája. Szitanyomat, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 52x29,5 cm
: pelikán_kristóf