Győrffy Sándor (1951-): UFO, 1999. Litográfia, papír, jelzett, számozo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Gyorffy-Sandor-1951-UFO-1999-Litografia-papir-jelzett-szamozott-915-Uvegezett-fa-~II2381041
2381041
10100
393
15000
Leírás: Győrffy Sándor (1951-): UFO, 1999. Litográfia, papír, jelzett, számozott (9/15). Üvegezett fa keretben. 39,5x56 cm
: pelikán_kristóf