Benes József (1938-2017): Husika V, 1999. Litográfia, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Benes-Jozsef-1938-2017-Husika-V-1999-Litografia-papir-jelzett-1414-szamozassal-Lap-te~II2377068
2377068
10021
393
28000
Kikiáltási ár:
28 000 Ft 75,68 EUR , 82,35 USD
Leírás: Benes József (1938-2017): Husika V, 1999. Litográfia, papír, jelzett, 14/14 számozással. Lap tetején apró szakadással. 63x89 cm
: karap_norbert