Major Kamill (1948-): Táj. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Hátoldalán... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-2~2000024/Major-Kamill-1948-Taj-Olaj-vaszon-kartonon-Jelzett-Hatoldalan-autograf-felirattal-Dek~II2338518
2338518
10560
393
26000
Paintings and graphics 2
Kikiáltási ár:
26 000 Ft 70,27 EUR , 76,47 USD
Leírás: Major Kamill (1948-): Táj. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fa keretben, 16×21,5 cm
: pelikán_kristóf