Kerámiák Tételek száma: 64
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
811938
11000
392
Art-ceramics
Czúgh János (1917-1993): Kiöntő, festett mázas kerámia, jelzett, kiöntő résznél kis lepattanással, m: 23 cm 2313370
11001
392
40000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő pár, Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm, sz: 18 cm 2313381
11002
392
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Lány virággal, Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 2316474
11003
392
24000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Barátnők, Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm 2316481
11004
392
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Asszony, Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 2297726
11005
392
40000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő pár, Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 37 cm 2297731
11006
392
24000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Anya, gyermekével, Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, m:21 cm 2222545
11007
392
11000
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Lányka. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, lepattanásokkal, foltos, m: 17 cm 2214442
11008
392
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Kislány, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, kis lepattanással a hajnál, a hátán folttal, máz alatti hajszálrepedésekkel, az egyik kontyánál javított, m: 19 cm 2268049
11009
392
Art-ceramics
Kováts Lajos fekete mázas kerámia váza, jelzett, kézzel festett, hibátlan. m: 19 cm 2319842
11010
392
40000
Art-ceramics
Kovács Margit (1902-1977): Éneklő lány. Festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 13 cm / Singing girl. Painted ceramic in good condition 2374299
11011
392
Art-ceramics
Laky Vera: Sopron. Mázas kerámia fali dísz. Jelzett, hibátlan. 25x11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft