Kerámiák Tételek száma: 64
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2374314
11025
392
Art-ceramics
Iparművész dísz váza. Hólyagos mázas kerámia, jelzés nélkül, kisebb mázhibákkal. 40 cm 2374301
11026
392
Art-ceramics
Kaspó. Jelzés nélküli iparművész, mázas kerámia. d: 20 cm, m: 18 cm 2376252
11027
392
Art-ceramics
Retró mázas kerámia gyertyatartó, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, viaszfoltokkal, 12,5x29x8 cm 2376241
11028
392
Art-ceramics
Retró mázas kerámia bonbonier, jelzés nélkül, sérült, javított, 13x17,5x11,5 cm 2375567
11029
392
Art-ceramics
Távol-keleti témájú kézzel festett mázas kerámia falikép, (kínai?, japán?), fa keretben, 14,5x14,5 cm, keret: 21,5x21,5 cm 2332286
11030
392
Art-ceramics
Boch belga kerámia tányér, kézzel festett, jelzett, kis kopással, d: 16,5 cm 2328169
11031
392
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Nagy méretű kerámia kínáló tál. Mázas kerámia, kézzel festett, hibátlan. d: 32 cm 2375101
11032
392
Art-ceramics
Amfora váza. Mázas kerámia, szemcsés felülettel. Jelzés nélkül. Hibátlan. 27 cm 2375100
11033
392
Art-ceramics
Indiai nagy méretű kaspó. Mázas kerámia, figurális díszítéssel., Jelzett, hibátlan. m: 30 cm 2374330
11034
392
Art-ceramics
Sárkányos padlóváza. Vietnami, mázas kerámia. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 40 cm 2319762
11036
392
900
Art-ceramics
Latin-amerikai gyertyatartó füllel, plasztikusan madárfigurát formáló, kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 18,5 cm, d. 14 cm 2376277
11037
392
Art-ceramics
'Tűzőrzők', mázas kerámia mécsestartó, viasznyomokkal, repedésekkel, d: 14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft