Kerámiák Tételek száma: 64
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2350313
11050
392
Art-ceramics
Kerámia festett mázas butélia, lepattanásokkal, m: 29 cm 2328542
11051
392
Art-ceramics
2 db kerámia váza: Virág mintás fogantyúval, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett (... és Szabó, Karcag), m: 8 cm, lepattanásokkal + Mázas kerámia, dekor nélkül, LAB Lagny felirattal, jelzés nélkül apró kopásnyomokkal, m: 11 cm 2376685
11052
392
Art-ceramics
Korondi kerámia váza. Mázas kerámia, népies díszítéssel, Jelzett. 34 cm 1206093
11053
392
Art-ceramics
Száraz virágokkal díszített kerámia váza, hibátlan, jelzés nélkül, m: 22 cm 2328920
11054
392
Art-ceramics
Festett, mázas kerámia fűszertartó edények, 4 db, hibátlan, m: 7 cm, 8 cm 2332296
11055
392
Art-ceramics
Kerámia festett fej, lepattanásokkal, 17,5x12,5 cm 2374304
11056
392
Art-ceramics
Váza. Hólyagos mázzal, Jelzett, teteje levágott. m: 18 cm 2327593
11057
392
Art-ceramics
Mázas kerámia dísztárgy, lepattanásokkal, jelzéssel, d: 26 cm 2235154
11058
392
Art-ceramics
Fekete mázas kerámia váza. Jelzés nélkül, alján sérült. 20 cm 2311163
11059
392
Art-ceramics
Kerámia kiöntő, m: 13 cm és 6 db likőrös (?) csésze készlet, d: 5,5 cm, m. 2,5 cm mindegyik matricás, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal 2311366
11060
392
Art-ceramics
Kerámia mokkás készlet hiányos + 1 db kiöntő. Jelzés nélkül. 2228023
11061
392
Art-ceramics
Festett, mázas kerámia söröskorsó, apró kopásokkal, m: 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft