Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 104
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2371722
30715
392
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
~1930-1940. "Az Óbudai Tornaegylet Verseny Dija - Erő Épség Egyetértés 1872" jelzett Ag díjérem (11,22g/0.990/30mm) T:2,2- patina, ph. 2371167
30716
392
Numizmatika
~1930. "Budapest Székesfőváros Elektromos Műveinek Testedző Egyesülete / Versenydíj" Br díjérem (37x36mm) T:2 2332506
30717
392
Numizmatika
~1930. "Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja" Zn díjérem (31mm) + 1951. "Szakszervezetek Alapfokú Tornászbajnoksága 1951 / II." Br díjérem (41mm) T:2 2371674
30718
392
Numizmatika
~1930. "Kegyesrendi Gimnázium" kétoldalas Br emlékérem "Berán N BPest" gyártói jelzéssel (34mm) T:1- 2152291
30719
392
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "ORSZÁGOS TESTNEVELÉSI TANÁCS" ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2- 2372729
30720
392
Numizmatika
~1930. "Rákospalotai Wágner M. Gimnázium Sportköre" kétoldalas Br sportérem füllel (35mm) T:2,2- 2254854
30721
392
Numizmatika
~1930. "Vecsési Polgári Lövész Egyesület / Ezzel" aranyozott Br díjérem (39mm) T:2 2211416
30722
392
Numizmatika
~1930. Egyoldalas, öntött Br sport emlékplakett, előlapon gravírozva "II.", eredeti "ARKANZAS ÉRMEK-PLAKETTEK BUDAPEST IV. VÁCZI UTCA 23. SZ" jelzésű tokban (40x62mm) T:2 2371394
30723
392
Numizmatika
~1930. Br díjplakett "Füsti ötvös" gyártói jelzéssel (73x52mm) T:2- 2285766
30724
392
Numizmatika
~1930. 3xklf "PSE" lövész sportérem T:2,2- 2371357
30725
392
4600
Numizmatika
1931. "Budapest Sport Egyesület Versenydíja - Sipőcz-serleg II. 1931." jelzett Ag (?) díjérem. "HP" és "P" beütéssel (24,38g/40mm) T:2,2- patina, fny. 2211398
30726
392
Numizmatika
1931. Céllövő aranyozott fém díjérem, "Huguenin" gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozva, "ARKANZAS STERK BUDAPEST IV. VÁCI UTCA 23" jelzésű tokban (50mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft