Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 104
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2369858
30703
392
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) ~1924. "Ferencz Városi Torna Club" 7db-os Br emlékérem tétel T:2-3 2245634
30704
392
Numizmatika
1924. "Angolparki Ping Pong Pavillon versenye 1924. okt. 19-20. - I. díj - Jeléül a plaquett és tiszteletdíj" ezüstözött Br plakett (40x60mm) T:2,2- 1911724
30705
392
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) ~1925. "Országos Testnevelési Tanács" aranyozott Br emlékérem (60mm) T:1,1- 2254880
30706
392
Numizmatika
Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Főiskolai Bajnokságok Budapest 1930" ezüstözött Br és Br díjérem gravírozva, "Ludvig" gyártói jelzéssel (42mm) (4xklf, 2db mellszalagon, 2db mellszalag nélkül) + 1925. "Főiskolai Bajnokságok Budapest 1931" Br díjérem, gravírozva, "Ludvig" gyártói jelzéssel (42mm) (3xklf) T:2,2- 2131605
30707
392
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Országos Testnevelési Tanács" ezüstözött Br érem eredeti, sérült dísztokban (60mm) T:2 2289769
30708
392
Numizmatika
Berán Nándor (1889-1965) 1926. "Országos Földhitelintézet Tisztviselőinek Sportegyesülete" Zn sportérem, hátoldalán gravírozva "1949 Atlétikai Összetett Verseny VI" (45mm) T:2 2228509
30709
392
Numizmatika
1926. "Magyar Athletikai Szövetség Verseny Díja / 4x100m Bajnok Csapat 1926" fémjelzett Ag díjérem "L.E. (Ludwig Ede)" beütéssel (19,37g/0.800/35mm) + ~1920. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága/ 4x400m Kerületi Bajnok Csapat II." ezüstözött Br díjérem mellszalagon (35mm) T:2 patina 2372737
30710
392
Numizmatika
1926. "Szolnoki M.Á.V.S.E. 1926. IX. 19." ezüstözött Br plakett (40x60mm) T:2- 2286799
30711
392
Numizmatika
Faragó Árpád (1880-1948) 1928-1944. ezüstözött Br, Br, és hadifém plakett, mindegyiken más gravírozás (3xklf, 42x64mm) T:2-3 2371108
30712
392
Numizmatika
1928. "Magyar Testgyakorlók Köre (MTK) - Verseny díj / 1928 - Jubiláris Túraverseny győztese" jelzett Ag díjérem füllel és függesztőkarikával, "FM" gyártói jelzéssel (32,81g/0.800/42x55mm) T:2,2- patina 2254861
30713
392
Numizmatika
Gál Dezső (1870-?) 1930. "Turul Szövetség Céllövő Versenye" kétoldalas, aranyozott Br díjérem (40mm) (4db, 2x évszámmal, 2x évszám nélkül) T:2 2146195
30714
392
Numizmatika
1930. "1880-1930. Polgári (Pozsonyi) Torna Egyesület" egyoldalas Br emlékplakett (76,32g/46x70mm) T:2 kis patina / Hungary 1930. "1880-1930. Polgári (Pozsonyi) Torna Egyesület (Civilian Sports Club of Bratislava)" one-sided Br plaque (76,32g/46x70mm) C:XF Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft