https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/392/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Terkepek~500029/Andrees-Allgemeiner-Handatlas-in-120-Kartenseiten-und-zwei-Erganzungskarten-Bielefeld-und-Leipzig-~II2369704
2369704
12738
392
Maps
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
LeÃrás:
Andrees Allgemeiner Handatlas in 120 Kartenseiten und zwei Ergänzungskarten. Bielefeld und Leipzig, 1887, Velhagen&Klasing. Második kiadás. Aranyozott, gerincű, restaurált félbőr kötésben. Jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert