11351.
392. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
20 000 Ft
51,81 EUR, 57,14 USD
Gabay László (1897-1952): Térdelő női akt, festett kerámia, kopásnyomokkal, fejrésznél repedéssel, jelzett (Gabay), m: 23,5 cm