11307.
392. Lezárult gyorsárverés
Műtárgyak, antikvitás
8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
Berndorf szecessziós vadász bronz tál, plasztikusan vadászkutyával dÃszÃtett, Otto Jarl (1856-1915) terve után, jelzett (Jarl a felsÅ‘ részén, Berndorf az alján), kopásnyomokkal, kisebb sérülésekkel, 11,5x17,5 cm, m: 2 cm/ Berndorf art nouveau hunting plate, decorated with hunting dog, after Otto Jarl (1856-1915), signed (Jarl and Berndorf), with some minor damages, 11,5x17,5 cm, height: 2 cm