Asztali só és borsszóró és fűszertartó készlet. Ezüstözött alpakka. Je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/392/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500008/Asztali-so-es-borsszoro-es-fuszertarto-keszlet-Ezustozott-alpakka-Jelzett-angol-XX-s~II2371708
2371708
11315
392
Antique
Leírás: Asztali só és borsszóró és fűszertartó készlet. Ezüstözött alpakka. Jelzett, angol. XX. sz. eleje. 16 cm
: karap_norbert