Tétel

Kikiáltási ár:

40 000 Ft

Leírás:

Wilhelm Friedrich Hezel (1754-1824): Die Bibel alten und neuen Testaments mit vollständigen erklärenden Anmerkungen 1-7., 8/2. (6+369-662+2 p.), és 9-10. kötet. Lemgo, 1780-1791 , Mayer. Első kiadás. Német nyelven. Korabeli félbőr-kötés, festett lapélekkel, modern aranyozott gerincű karton védőtokban, a 8. kötetnek csak a második része van meg (8/2 (6+369-662+2 p.) , az első része hiányzik, a borítók és a gerincek kopottak, az 1., a 9., és 10. kötetek gerincén sérülésekkel, az 5., és 6. kötetek gerincén kisebb sérülésekkel,az belül alapvetően jó állapotban. / Wilhelm Friedrich Hezel (1754-1824): Die Bibel alten und neuen Testaments mit vollständigen erklärenden Anmerkungen 1-7th, 8/2th (6+369-662+2 p.),and 9-10th volumes. Lemgo, 1780-1791 , Mayer. First edition. In German language. Contemporary leather-binding, with colored page edges, in modern box, the first part of the 8th volume is missing, with worn spines and covers, with damaged spine on the 1th, the 9th, and the 10th volumes and little damages on the spines on the 5th and the 6th volumes, but the books are good conditions inside.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor