15076.
392. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
György Aladár: A föld és népei. III. köt.: Ázsia és Ausztrália. Bp.,én.,Franklin. 12 egészoldalas chromolitográfiával. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, több hiányzó litográfiával, foltos lapokkal, rossz állapotban.