Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 32

Friedrich Sigsimund Leuckart: Zoologische Bruchstücke. III. helminthologische Beiträge. Freiburg, 1842, Gebrüder Groos. Német nyelven. 2 db rézmetszettel illusstrált. Modern félvászon kötésben, tartalomjegyzék lapján kisebb hiánnyal a sarokban, néhány lapon apró foltokkal.
17636.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,41
11,34
17637.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,12
7,76
Walter Sperling: Ha okos vagy, törd a fejed. Fejtörők a matematika, artimetika és geometria világából. A szerző 119 rajzával. Bp.,1943,Griff. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
17638.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,78
Kátay János: A hajhullás orvoslása és ápolása. Bp., 1904, Dobrowsky és Franke. 14p. Kiadói, kissé sérült papírkötés.
17639.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
6,03
6,57
Preisich Miklós (szerk.): Vegyészek zsebkönyve. Bp., 1963, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
17640.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
17641.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
Törődjünk Egészségünkkel! sorozat 4 kötete:  Nemessúri Mihály: Sport és egészség, Krámer Mihályné-Szőke Sándorné: A táplálkozás titkai, Kneffel Pál: Nyári örömök, nyári veszedelmek, Irányi Jenő: A természet gyógyító erői: gyógyvíz, napfény, éghajlat. Bp.,1960-1963,Egészségügyi Minisztérium Felvilágosítási Központja. Kiadói papírkötés, az egyik borítón hiánnyal.
17642.

"Törődjünk Egészségünkkel!" sorozat 4 kötete: Nemessúri Mihály: Sport és egészség, Krámer Mihályné-Szőke Sándorné: A táplálkozás titkai, Kneffel Pál: Nyári örömök, nyári veszedelmek, Irányi Jenő: A természet gyógyító erői: gyógyvíz, napfény, éghajlat. Bp.,1960-1963,Egészségügyi Minisztérium Felvilágosítási Központja. Kiadói papírkötés, az egyik borítón hiánnyal.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,84
4,18
Raoul Francé: Az élet titka. Bp.,én., Béta. Fekete-fehér szövegközti illusztrációival. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel. az eredeti elülső papírborítót az elülső szennylapra kasírozták, fülszöveggel.
17643.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
3,58
17644.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
Törődjünk Egészségünkkel! sorozat 3 kötete:Varga Ervin: Idegesség-betegség, Miért káros az elhízás, Rodé Iván: Őszinte szavak a rákról. Bp.,1959-1962,Egészségügyi Minisztérium Felvilágosítási Központja. Kiadói papírkötés
17645.

"Törődjünk Egészségünkkel!" sorozat 3 kötete:Varga Ervin: Idegesség-betegség, Miért káros az elhízás, Rodé Iván: Őszinte szavak a rákról. Bp.,1959-1962,Egészségügyi Minisztérium Felvilágosítási Központja. Kiadói papírkötés

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
17646.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
3,58
17647.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
2,39

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft