Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 22

Herczeg Géza 4 db háborús tematikájú könyve: U. Háborús képek a haditengerészetről. Bp., 1917, Athenaeum., -	Végig Szerbián. Az osztrák-magyar, a német és a bolgár hadsereggel a balkáni harctéren. Bp. 1916. Athenaeum 201 l. Fűzve, rajzos, kiadói papírborítóban, Avanti, Képek az olasz harctérről Bp. 1916. Athenaeum. 208 p..egészvászon kötésben, a papírborító felhasználásával, Sarajevotól Llodzig. Kiadói papírkötésben, A kötetek vegyes állapotban
16565.

Herczeg Géza 4 db háborús tematikájú könyve: "U". Háborús képek a haditengerészetről. Bp., 1917, Athenaeum., - Végig Szerbián. Az osztrák-magyar, a német és a bolgár hadsereggel a balkáni harctéren. Bp. 1916. Athenaeum 201 l. Fűzve, rajzos, kiadói papírborítóban, Avanti, Képek az olasz harctérről Bp. 1916. Athenaeum. 208 p..egészvászon kötésben, a papírborító felhasználásával, Sarajevotól Llodzig. Kiadói papírkötésben, A kötetek vegyes állapotban

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Görgey Vince, vitéz: Hajrá páncélosok! Egy magyar páncélos naplója. A szovjet elleni hadjárat 120 napja.[Bp., 1942.], Stádium, 376 p.+8 (fekete-fehér fotókkal) t. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon kötésben, kopott borítóval.
16566.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11
Herczeg Jenő: Jótékony magyar asszonyok a világháború előtt. Szokolay Kornélné feljegyzései. Bp.,[1930],Athenaeum, 63 p. Fekete-fehér fotókkal. Átkötött papírkötésben, foltos lapokkal.  Tiszteletpéldány özv. Szokolay Kornélné. Budapest 1930. márc hó. 15.-én.
16567.

Herczeg Jenő: Jótékony magyar asszonyok a világháború előtt. Szokolay Kornélné feljegyzései. Bp.,[1930],Athenaeum, 63 p. Fekete-fehér fotókkal. Átkötött papírkötésben, foltos lapokkal. "Tiszteletpéldány özv. Szokolay Kornélné. Budapest 1930. márc hó. 15.-én."

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetunióig. Bp.,1935, Révai, 388+4. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.
16568.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kézikönyv a munkásőrjelöltek felkészüléséhez. Bp., 1979.,Munkásőrség Országos Parancsnoksága. Kiadói kopott papírkötés. Belső használatra! Készült: 5000 példányban. 8 számú példány. Ritka!
16569.

Kézikönyv a munkásőrjelöltek felkészüléséhez. Bp., 1979.,Munkásőrség Országos Parancsnoksága. Kiadói kopott papírkötés. 'Belső használatra! Készült: 5000 példányban. 8 számú példány." Ritka!

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16570.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Julier Ferenc: Tűzben az ellenség ellen. Összeáll.: - - ny. ezredes. Bp.,(1940), Tolnai, 62 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Borító hiánnyal, egy lapon ceruzás firkával.
16571.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Carlo Salsa: Lövészárok. I. köt. Ford.: Kilényi Márton. Frontregények. Bp.,én.,Pantheon. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
16572.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Nagy László: Egy ezredév Magyarország hadtörténelméből. Bp., 1994, MH Oktatási és Kulturális Anyagellátó Központ. Kiadói papír kötésben.
16573.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16574.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16575.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Baunard: De Sonis Gaston tábornok élete. Esztergom, 1906, Esztergomi Papnövendékek Magyar Egyházirodalmi Iskolája. Kiadói kissé kopott vászonkötés. Címlapon ajándékozási sorokkal és névbejegyzéssel. Első néhány lap kissé foltos.
16576.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft