Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 39

cca 1900 Zilahy Ágnes: Valódi magyar szakácskönyv. Kiadói egészvászon kötés, hiányzó, kiszakadt, szakadt lapokkal, viseltes, rossz állapotban.
17570.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
ZILAHY Ágnes: A befőttekről. Gyümölcs, főzelék és saláta épen való eltartása. A legújabb tapasztalatok után írta -- Bp., [1899], Singer és Wolfne. 92+[6] p. Kiadói félvászon kötésben, színes, litografált címképpel; kopott sarkokkal
17571.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
11
[Kugler Henrik (1830-1905)] Kugler Géza: A legújabb és legteljesebb gyakorlati nagy budapesti szakácskönyv és házi cukrászat. Bp.,én., Rozsnyai Károly, 509+3 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kopott, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, a lapokon egy-két kis szakadással.
17572.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
14
A jó házi konyha. Így kell főzni! A sütés-főzés tudományának új kódexe. Szerk.: Bánffyhunyady Hunyady Erzsébet. Bp., 1924, Singer és Wolfner, 16+312 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
17573.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Ragyogó szakácskönyv. Bp., én, Tolnai-ny. Kiadói félvászon kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
17574.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Likőripari kézikönyv. Szerk.: dr. Sólyom Lajos. Bp.,1978, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Megjelent 4000 példányban.
17575.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Pettenkoffer Sándor: Szőlőművelés. Bp., 1930, Pátria, 431 p. Szövegközti ábrákkal. Átkötött félvászon-kötés.
17576.

Pettenkoffer Sándor: Szőlőművelés. Bp., 1930, "Pátria, 431 p. Szövegközti ábrákkal. Átkötött félvászon-kötés.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Láng György: Terítéken az életem. Kóstoló az én XX. századomból. Bp., 2000, Vince. A szerző, Láng György (1924-2011) által dedikált! Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
17577.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Hajdú Ernőné: Jaj, mit főzzek? Bp.,1941,Officina, 99+5 p. Papírkötés, foltos borítóval. a címlapon és az elülső borító belsején ceruzás jegyzetekkel, a könyvtest részben elvált a borítótól.
17578.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1920-1940 Képes süteményreceptek a magyar háziasszonyoknak Dr. Oetker cégtől. Bp., én., Tolnai, 31+1 p. Papírkötés, a borítón kis szakadásokkal. + cca 1942 Vitaminkonyha. Szerk.: Dr. H. Leisen Erzsébet. Bp., én., Magyar Szövetkezeti Asszonyliga, 62 p. Papírkötés, szakadt borítóval, foltos.
17579.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Vegyes receptfüzet tétel, 4 db:  Váncza Kincses receptkönyv. Bp. é.n., Váncza, 18 p.;  Dr. Oetker sütemény-receptek. Bp.,én., Révai, 31 p.; A birkahús ízletes elkészítésének különféle módjai. Bp., én., Budapest Székesfőváros Községi Élelmiszer Árusító Üzeme, kissé szakadt, 4 sztl. lev.;  Receptkönyv és használati utasítás a Vako konzerváló készülékhez. Bp., én., Admiral-ny., 63 p.
17580.

Vegyes receptfüzet tétel, 4 db: Váncza Kincses receptkönyv. Bp. é.n., Váncza, 18 p.; Dr. Oetker sütemény-receptek. Bp.,én., Révai, 31 p.; A birkahús ízletes elkészítésének különféle módjai. Bp., én., Budapest Székesfőváros Községi Élelmiszer Árusító Üzeme, kissé szakadt, 4 sztl. lev.; Receptkönyv és használati utasítás a "Vako" konzerváló készülékhez. Bp., én., Admiral-ny., 63 p.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Christine McFadden-Christine France: Nagy csokoládé enciklopédia. Ford.: Hollós Ilona, Máté György. Bp., 2001., Jószöveg Műhely. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17581.

Törölve

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft