1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Az 1886.: XXII. tcz a községekről kiegészítve a vonatkozó törvényekkel, rendeletekkel, határozatokkal és betűrendes tárgymutatóval. Bp., 1906., Athenaeum, 247 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal kissé dohos.