Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 12

Klaus Wessel, Helmut Brenske: Ikonen. Battenberg Antiquitäten-Kataloge. München, 1980, Battenberg. Kiadói vászon borításban, kiadói sérült papír védőborításban, német nyelven.
17833.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Jacob Casanova: Memorien. IV. Band. Vollständige mit kunstvoll ausgeführten Illustrationen versehen Prachtausgabe neu bearbeitet von Gustav von Joanelli. Prag,én., Alois Hynek. Német nyelven. Egészoldalas képtáblákkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
17834.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Richard Cavendish: The Tarot. New York, 1975. Crescent books. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
17835.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Signor Saltarino: Artisten-Lexikon. Düsseldorf, 1895, Ed. Lintz. 2. javított és bővített kiadás. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kopott, illusztrált vászonkötésben, címlapon kisebb szakadással. Helyenként kissé foltos.
17836.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
10
Wege der Weisheit sorozat 8 kötete: Dalai Lama: Der Friede beginnt in dir; Richard WIlhelm: I Ging; Franz Carl Endres-Annemarie Schimmel: Das Mysterium der Zahl; Richard Wilhelm: Dschuang Dsí; Laotse: Tao te king, Hans Wolfgang Schumann: Buddhismus; Barbara C. Sproul: Schöpfungsmythen der westlichen Welt, Die Edda. Augsburg, Weltbild Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, egy kötet kivételével mind bontatlan kiadói zsugorfóliában.
17837.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
2 db könyv, kínai nyelven, ismeretlen szerzőtől és tartalommal. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval / 2 books in Chinese language, unknown author and content.
17838.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
2 db könyv, kínai nyelven, ismeretlen szerzőtől, feltehetően oktatási célt szolgáló kiadványok. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval / 2 books in Chinese language, probably educational.
17839.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17840.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17841.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17842.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
[Merezskovszkij, Dmitrij Szergejevics] D. S. Mereschkowski: Leonardo da Vinci. Berlin,én.,Deutsche Buch-Gemeinschaft. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, kijáró képtáblákkal.
17843.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17844.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft