Verne Gyula: A francia zászló. Ford.: Gaal Mózes. Bp.,én, Franklin. Má... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/392/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000017/Verne-Gyula-A-francia-zaszlo-Ford-Gaal-Mozes-Bp-en-Franklin-Masodik-kiadas-Egeszolda~II2375609
2375609
17910
392
Leírás: Verne Gyula: A francia zászló. Ford.: Gaal Mózes. Bp.,én, Franklin. Második kiadás. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kopott aranyozott félvászon-kötés.
: pelikán_kristóf