Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 299

Babits Mihály: Halálfiai. Propagandakiadás. Bp.,[1935],Athenaeum, 695+1 p. Kiadói kopott, foltos aranyozott egészvászon-kötés, firkált elülső szennylappal, laza kötéssel. A szerző, Babits Mihály (1883-1941) által aláírt példány.
17884.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
20
Kozma Lajos: Találkozás Hamupipőkével. Révész Béla uj novellái Kozma Lajos rajzaival. Csak a szövegkötet!  Bp., 1909. Singer és Wolfner. 153 + 2 p.. Kissé sérült papírborítóban.
17885.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17886.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
[Karl May] May Károly: Winnetou I-III. köt. A vörös gentleman. Ford.: Szekrényi Lajos. Bp., 1904 ,Stephaneum, IV+598+1;579+1;607+1 p. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon-kötések, márványozott lapélekkel, változó állapotban, nagyrészt kopott borítókkal, részben kissé laza kötésekkel, a III. kötet kissé hullámos borítóval.
17887.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Nyíró József 9 műve, halina-kötésben:  Havasok könyve, A sibói bölény, Isten igájában, Halhatatlan élet, Madéfalvi veszedelem, Jézusfaragó ember, Uz Bence (második kiadás), Az én népem (harmadik kiadás), Kopjafák. Bp., 1935-1941-én., Révai. Kiadói halina-kötésekben, egy-kettőn védő celofánnal, nagyrészt fehér borítókkal.
17888.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Csizmadia Norbert - Vadkerti Virág: Magyarok a világ élvonalában. Díszkiadás. 2012 Szent Györgyi Albert 3000 ft PP ezüst emlékpénzzel, tanúsítvánnyal, karton tékában, bársony díszdobozban. Bp., 2019. Pageo.
17889.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
9
Dante Komédiája I-III. köt. (Egyben; I. A Pokol. II. Purgatórium. III. A Paradicsom.) Fordította: Babits Mihály. Bp.,(1912), Révai, 304+296+314 p. Kiadói festett, préselt, illusztrált egészbőr kötésben, kopott borítóval és gerinccel.
17890.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
27
[Margueritte, Paul (1860-1918)] Margueritte Pál: Marie-Anne. Regény. Ford.: Győry Ilona. Marold rajzaival. Bp.,[1895],Légrády, 297 p.+23 t. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval, egy hiányzó táblával.
17891.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17892.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17893.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Rudolf Koch: Jelek könyve mely a jelek minden fajtáját tartalmazza, ahogy azokat az ősidők, az ókor, a korai kereszténység s a középkor népei használták. Fordította: Szentkúty Pál. Hungária-könyvek 8. Számozott példány (603.), Rassay Gyula részére. Bp., 1941, Hungária. Ex librissel. Félvászon kötésben.
17894.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
11
Rajzok Szomoryhoz. Szigethy István (1891-1966) illusztrációi. Kolozsvár, 1917, Gránit,(Lepage Lajos-ny.), 55+9 p. Kiadói illusztrált félvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
17895.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft