6 000 Ft
[Karl May] May Károly: Winnetou I-III. köt. A vörös gentleman. Ford.: Szekrényi Lajos. Bp., 1904 ,Stephaneum, IV+598+1;579+1;607+1 p. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon-kötések, márványozott lapélekkel, változó állapotban, nagyrészt kopott borítókkal, részben kissé laza kötésekkel, a III. kötet kissé hullámos borítóval.