Iványi-Grünwald Béla műhelye: Faluvég. Olaj, vászon, jelzett. Régi, sérült historizáló stílusú keretben. Hátoldalán régi árcímkével: 1300,- (Pengő?). 60×80 cm
Joseph Kádár (1936-2019): Szürrealista kompozíció, 1971. Elektrográfia, papír, jelzett. Művészpéldány E.A jelzéssel. Hátoldalon a művész pecsétjével. 19,5x19,5 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Surrealistic composition, 1971. Electrographic work on paper, signed. E.A. artist's proof. 19,5x19,5 cm
Joseph Kádár (1936-2019): Lírai kompozíció, 1988. Elektrográfia, papír, jelzett. Művészpéldány E.A jelzéssel. Hátoldalon a művész pecsétjével és autográf felirattal. 35,5x24 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Lyric composition, 1988. Electrographic work on paper, signed. E.A. artist's proof. With the artist's stamp and autograph description on the reverse. 35,5x24 cm
Kanczler István (?-?), működött Kalocsán a XX. sz. második felében: Jutka. Olaj, farost, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Fa keretben, 68×49,5 cm