Festmények és grafikák

Tételek száma: 230

Egresi Zsuzsa (1954-): Régi ismerősök, 1981. Színes rézkarc, papír, jelzett. Különnyomat jelzéssel. Lap jobb szélén apró szakadásokkal. 29,5×21 cm
10062.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Eigel István (1922-2000): Absztrakt férfifej, vegyes technika, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 24×15 cm
10063.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Ék Sándor (1902-1975): Lenin. Rézkarc, papír, jelzett, , 40x29 cm
10064.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Élesdy István (1912-1987): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelzett. 25x33 cm
10065.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Engel Tevan István (1936-1996): Illusztrációk, 2 db mű (cím nélkül). Tus, papír. Egy paszpartuban. 16,5x12 cm
10066.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
10068.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Fekete Sarolta (?-): Női portré, 2001. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 38,5×26,5 cm
10069.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
feLugossy László (1947-): T.U.L.. Szitanyomat, papír, apró foltokkal. Jelezve balra lent: T.U.L., középen S/13/15, azaz mindössze 15 példányban készült, gyűjtői ritkaság! Jelezve jobbra lent: FeLugossy L. 91. 86,5x60 cm.
10070.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
Fery Antal (1908-1994): Béres Ferenc dalestjeire szóló 4 db plakátterv (Dallal a világkörül x2, Szépen szól a magyar nóta, Magyar évszázadok dalai), papír, tempera-ceruza, jelzés nélkül, 21x15 cm és 20x13 cm közötti méretben
10071.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
10072.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Gábor Marianne (1917-2014): Optimisták. Vegyes technika, papír, jelzett. Kartonon. 14x21 cm
10073.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Bracciano, 1931. Fametszet, papír. Jelzett. Paszpartuban. Kissé foltos, javított. 27x21,5 cm
10074.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft