Olvashatatlan jelzéssel, 2 db mű: Emberek a tájban. Olaj, karton. Deko... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/392/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Olvashatatlan-jelzessel-2-db-mu-Emberek-a-tajban-Olaj-karton-Dekorativ-fa-keretben-11-5x16~II2375442
2375442
10397
392
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel, 2 db mű: Emberek a tájban. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben. 11,5x16,5 cm
: nagy_andras