Össz. 12 db kristály üveg boros pohár: 3 db nagy méretű, apró csorbákk... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Uvegtargyak~500007/Ossz-12-db-kristaly-uveg-boros-pohar-3-db-nagy-meretu-apro-csorbakkal-m-15-cm-plus-9-db-ki~II2342353
2342353
11292
391
Glass-objects
Leírás: Össz. 12 db kristály üveg boros pohár: 3 db nagy méretű, apró csorbákkal, m: 15 cm + 9 db kis méretű, apró kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
: karap_norbert