Stipo dorohoi román porcelán hölgy áttört ruhával. Matricás, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Stipo-dorohoi-roman-porcelan-holgy-attort-ruhaval-Matricas-jelzett-serulesekkel~II2359611
2359611
11246
391
Leírás: Stipo dorohoi román porcelán hölgy áttört ruhával. Matricás, jelzett, sérülésekkel.
: karap_norbert