Sevres porcelán medálok asztali képkeretben. Biszkvit, kis karcolással... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Sevres-porcelan-medalok-asztali-kepkeretben-Biszkvit-kis-karcolassal-jelzett-5x7-cn-Pluss-k~II2358264
2358264
11206
391
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Sevres porcelán medálok asztali képkeretben. Biszkvit, kis karcolással, jelzett. 5x7 cn Plüss kereten
: karap_norbert