https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 17

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
~1910-1920. 3db piros-fehér szalagsáv Vitézségi Érem és Katonai Jubileumi Kereszt kitüntetésekhez
31552.

~1910-1920. 3db piros-fehér szalagsáv Vitézségi Érem és Katonai Jubileumi Kereszt kitüntetésekhez

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
4
Zutt Richard (1887-1938) 1914. Hadsegélyező ovális Br medál, részben zománcozott, fehér zománc (53x33mm) T:2 Hungary 1914. Military Aid 1914 commemorative Br medallion of the Hungarian Military Aid Office, partially enamelled with white enamel. Sign: Richard Zutt (53x33mm) C:XF  HP-6814.
31553.

Zutt Richard (1887-1938) 1914. "Hadsegélyező" ovális Br medál, részben zománcozott, fehér zománc (53x33mm) T:2 Hungary 1914. "Military Aid 1914" commemorative Br medallion of the Hungarian Military Aid Office, partially enamelled with white enamel. Sign: Richard Zutt (53x33mm) C:XF HP-6814.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
14
1915. Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, függesztőkarikán BACHRUCH BUDAPEST gyártói jelzéssel, eredeti, kissé sérült ETUIS- U. KASSETTENFABRIK IG. BERGMANN WIEN VII dísztokban, az adományozásról szóló 1928-as levéltári igazolvánnyal T:2 zománchiba, peremen lyuk Hungary 1915. Silver Cross of Merit with Crown on war ribbon hallmarked Ag decoration with ribbon, on suspension ring with BACHRUCH BUDAPEST makers mark, in original, sligthly damaged ETUIS- U. KASSETTENFABRIK IG. BERGMANN WIEN VII case, with archival certificate from 1928 C:XF enamel error, hole on the edge NMK 223.
31554.

1915. "Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, függesztőkarikán "BACHRUCH BUDAPEST" gyártói jelzéssel, eredeti, kissé sérült "ETUIS- U. KASSETTENFABRIK IG. BERGMANN WIEN VII" dísztokban, az adományozásról szóló 1928-as levéltári igazolvánnyal T:2 zománchiba, peremen lyuk Hungary 1915. "Silver Cross of Merit with Crown on war ribbon" hallmarked Ag decoration with ribbon, on suspension ring with "BACHRUCH BUDAPEST" makers mark, in original, sligthly damaged "ETUIS- U. KASSETTENFABRIK IG. BERGMANN WIEN VII" case, with archival certificate from 1928 C:XF enamel error, hole on the edge NMK 223.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
EUR
,
191,18
USD
Ajánlatok száma:
0
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. 1914-1916 havasi gyopárt ábrázoló Isonzói hegyivadász Fe lemezjelvény T:2  Austro-Hungarian Monarchy 1916. 1914-1916 Fe sheet metal cap badge of the Isonzo Gebirgsjäger C:XF
31555.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "1914-1916" havasi gyopárt ábrázoló Isonzói hegyivadász Fe lemezjelvény T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1916. "1914-1916" Fe sheet metal cap badge of the Isonzo Gebirgsjäger C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
16
1922. Magyar Koronás Ezüstérem (Signum Laudis) ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon T:1-,2 kopott ezüstözés Hungary 1922. Hungarian Silver Medal with the Holy Crown (Signum Laudis) silver plated Br decoration, with ribbon C:AU,XF worn silver plating  NMK.: 405.
31556.

1922. "Magyar Koronás Ezüstérem (Signum Laudis)" ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon T:1-,2 kopott ezüstözés Hungary 1922. "Hungarian Silver Medal with the Holy Crown (Signum Laudis)" silver plated Br decoration, with ribbon C:AU,XF worn silver plating NMK.: 405.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
EUR
,
64,71
USD
Ajánlatok száma:
6
~1930. Katonai Mária Terézia Rend kitüntetéshez tartozó aranyozott, zománcozott miniatűr jelvény (11,5x11,5mm) T:2- tű nélkül, zománchiba, karc Hungary ~1930. Military Order of Maria Theresia decorations gilt, enamelled miniature badge (11,5x11,5mm) C:VF without pin, enamel error, scratch
31557.

~1930. "Katonai Mária Terézia Rend" kitüntetéshez tartozó aranyozott, zománcozott miniatűr jelvény (11,5x11,5mm) T:2- tű nélkül, zománchiba, karc Hungary ~1930. "Military Order of Maria Theresia" decoration's gilt, enamelled miniature badge (11,5x11,5mm) C:VF without pin, enamel error, scratch

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
7
1943. Tűzkereszt I. fokozata hadifém kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1942. Hungarian Fire Cross 1st class war metal decoration with ribbon C:XF NMK 443.
31558.

1943. "Tűzkereszt I. fokozata" hadifém kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1942. "Hungarian Fire Cross 1st class" war metal decoration with ribbon C:XF NMK 443.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
7
1943. Mátyás Király Sport Év Gyorslevente Nap hadifém plakett, hátoldalon LUDVIG gyártói jelzés (50x70mm) szign.: P.Bak T:2,2- oxidáció
31559.

1943. "Mátyás Király Sport Év Gyorslevente Nap" hadifém plakett, hátoldalon "LUDVIG" gyártói jelzés (50x70mm) szign.: P.Bak T:2,2- oxidáció

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
EUR
,
12,35
USD
Ajánlatok száma:
0
1943. Mátyás Király Sport Év Gyorslevente Nap hadifém plakett, hátoldalon LUDVIG gyártói jelzés (50x70mm) szign.: P.Bak T:1-,2 oxidáció
31560.

1943. "Mátyás Király Sport Év Gyorslevente Nap" hadifém plakett, hátoldalon "LUDVIG" gyártói jelzés (50x70mm) szign.: P.Bak T:1-,2 oxidáció

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1943. IX. Nemzetközi Balatoni Sporthét hadifém Levente plakett hátoldalon LUDVIG gyártói jelzéssel (70x52mm) + miniatűr hadifém gomblyukjelvénnyel (31x22mm). Szign.: MASEFSZKY T:1- kis oxidáció Hungary 1943. 9th International Week of Sports at Lake Balaton war metal Levente plaque, on the reverse with makers mark LUDVIG (70x52mm) + miniature buttonhole badge (31x22mm). Sign.: MASEFSZKY C:AU small corrosion Sallay 211/b.
31561.

1943. "IX. Nemzetközi Balatoni Sporthét" hadifém Levente plakett hátoldalon "LUDVIG" gyártói jelzéssel (70x52mm) + miniatűr hadifém gomblyukjelvénnyel (31x22mm). Szign.: MASEFSZKY T:1- kis oxidáció Hungary 1943. "9th International Week of Sports at Lake Balaton" war metal Levente plaque, on the reverse with makers mark "LUDVIG" (70x52mm) + miniature buttonhole badge (31x22mm). Sign.: MASEFSZKY C:AU small corrosion Sallay 211/b.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
2
~1970-1980. Magasabb Egység Bajnokság bronzozott Al plakett, LŐBAJNOKSÁG GPI. 1. LŐGYAKORLAT EGYÉNI díjplakett, eredeti tokban (70mm) T:1-
31562.

~1970-1980. "Magasabb Egység Bajnokság" bronzozott Al plakett, "LŐBAJNOKSÁG GPI. 1. LŐGYAKORLAT EGYÉNI" díjplakett, eredeti tokban (70mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
~1975. Osztályos gépjárművezető (teherautó) jelvény (3x) T:2
31563.

~1975. Osztályos gépjárművezető (teherautó) jelvény (3x) T:2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukció ideje alatt itt követheti a magyar filatélia fejezet virtuális árverésén éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz