19151.
391. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
Aranyozott ezüst(Ag) fűszeres kanál, zománc díszítéssel, 2 db, jelzett (orosz fémjel), h: 5,2 cm, bruttó: 6,46 g