Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 238
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2364158
19000
391
Jewellery
Ezüst (Ag) karlánc fekete kővel. Bruttó 1,3 g 2361470
19001
391
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, 2 db, jelzéssel és jelzés nélkül, d: 4-4,5 cm, nettó: 17,22 g 2364904
19002
391
Jewellery
Korall köves arany (Au) fülbevaló 9-13 karát közötti, jelzett, brittó. Sróf csálé 2,09 g 2364161
19003
391
Jewellery
Ezüst (Ag) pénzcsipesz. Jelzett. 18,3 g 5 cm. 2361559
19004
391
Jewellery
Ezüst(Ag) kagyló alakzattal díszített fülbevaló pár. Jelzett. d: 2,4 cm. Nettó: 4.33g 2361583
19005
391
Jewellery
Ezüst(Ag) borostyánköves gyűrű. Jelzett. Méret: 52, bruttó: 4.44g 2361621
19006
391
Jewellery
Arany(Au) 14 K, szív alakú fülbevaló pár, hiányos. Jelzett. nettó: 0.84g 2361614
19007
391
Jewellery
Arany(Au) 14 K, Törött gyűrű. Jelzett. Méret: 56, nettó: 0.98g 2361594
19008
391
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű fekete kővel. Jelzés nélkül. Méret: 54, bruttó: 1.15g 2364891
19009
391
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc csiszolt üveg gömbökkel 50 cm 2364895
19010
391
Jewellery
Ezüst (Ag) bross, markazittal, jelzett, 0,900, 5,68 g 3,5 cm 2361598
19011
391
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kék kővel. Jelzés nélkül. Méret: 51, bruttó: 4.24g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft