Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 238
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2355182
19012
391
Jewellery
Ezüst(Ag) kék köves fülbevalópár, Pandora jelzéssel, d: 0,5 cm, bruttó: 0,99 g 2321337
19013
391
38000
Jewellery
14 K arany (Au) fülbevaló pár szintetikus kővel, jelzett, 2,6 g 2320860
19014
391
Jewellery
Ezüst (Ag) cigaretta tárca, gazdagon díszített. jelzett, 95 g 11x8 cm 2298284
19015
391
30000
Jewellery
Arany (Au) gyűrű 14 K, szintetikus kövekkel Jelzett 1,94 g, m: 53 2364273
19016
391
Jewellery
Ezüst (Ag) kereszt medál, jelzetlen, 2,5x1,5 cm, nettó: 0,68 g + Fém kereszt medál, 2,5x1,3 cm 2362417
19017
391
Jewellery
Niellós aranyozott ezüst cukorcsipesz, jelzett, kopásokkal, 13cm, nettó: 39,6g 2362457
19018
391
32000
Jewellery
Ezüst cigarettatárca zománcozott berakással, monogrammal, jelzett, kopásokkal, 150g 2361459
19019
391
Jewellery
Arany (Au) 14K porcelán medál vallási témával, jelzetlen, tokban, 3×2 cm, bruttó: 3,33 g 2361467
19020
391
50000
Jewellery
Szűz Mária Mariazell porcelán medál arany(Au) 14K kerettel, jelzés nélkül, 4×3 cm, bruttó: 10,97 g 2356938
19021
391
Jewellery
Ezüst(Ag) extravagáns fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 8,27 g 2356902
19022
391
15000
Jewellery
Ezüst(Ag) Gerka ékszeróra, jelzett, működik, kopásnyomokkal, 5,5×4 cm, bruttó: 39,67 g 2355470
19023
391
Jewellery
Antik ezüst (Ag) 4 db pitykegomb és egy pár mandzsettagomb. 13 latos ezüstjellel XIX. sz. magyar 36 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft