Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 238
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2355167
19048
391
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel, jelzés nélkül, méret: 56, bruttó: 2,22 g 2355161
19049
391
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 5,39 g 2355139
19050
391
3800
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár zöld kövekkel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 8,44 g 2355137
19051
391
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, 4 db, jelzéssel és jelzés nélkül, nettó: 8,98 g 2356954
19052
391
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, színes kövekkel, Pandora jelzéssel, bruttó: 1,76 g 2356946
19053
391
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) markazitos, fekete gyöngyös fülbevalópár, jelzett, bruttó: 7,08 g 2355187
19054
391
Jewellery
Ezüst (Ag) holland figurácska. Kézzel készített, jelzett. 37 mm, 24,5 g 2356794
19055
391
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális gyűrű, borostyánnal, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,99 g 2355117
19056
391
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, Bulgari jelzéssel, méret: 56, bruttó: 2,47 g 2356864
19057
391
Jewellery
Ezüst(Ag) soliter köves gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,11 g 2356789
19058
391
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, zöld kővel, jelzett, reszelésnyomokkal, állítható méret, bruttó: 5,61 g 2355150
19059
391
Jewellery
Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 6,6 cm, nettó: 5,71 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft