Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 238
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2367248
19144
391
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kővel, jelzett, deformációval, méret: 57, bruttó: 4,52 g 2336565
19145
391
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű gyönggyel, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,85 g 2336410
19146
391
Jewellery
Ezüst(Ag) sokköves gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 7,84 g 2336465
19147
391
Jewellery
Ezüst(Ag) hullámos gyűrű, jelzett, méret: 56, nettó: 3,12 g 2336536
19148
391
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, szögletes kővel, jelzett, méret: 62, bruttó: 3,61 g 2336379
19149
391
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, 2 db, jelzett, d: 2,5 cm, nettó: 5,34 g 2337006
19150
391
Jewellery
Ezüst(Ag) medálok, 2 db, jelzéssel és jelzés nélkül, h: 1,5 és 2,5 cm, bruttó: 9,37 g 2337126
19151
391
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fűszeres kanál, zománc díszítéssel, 2 db, jelzett (orosz fémjel), h: 5,2 cm, bruttó: 6,46 g 2337012
19152
391
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, zománcozott díszítéssel, jelzett, méret: 52, bruttó: 10,11 g 2336420
19153
391
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart gyűrű kővel, jelzett, méret: 51, bruttó: 3,63 g 2336448
19154
391
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, nettó: 7,7 g 2336594
19155
391
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 4,88 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft